Szczęśliwa rodzina

Wpis

piątek, 26 listopada 2010

Urodziny dziecka

Jak zorganizować swojemu małemu solenizantowi niezapomniane przyjęcie, które będziemy mogli wspominać przez długie lata? Najważniejszy jest oryginalny scenariusz imprezy, który sprawi, że dziecięce urodziny będą niepowtarzalne. Jakie wybrać miejsce i jak zaplanować zabawę urodzinową zgodnie z obowiązującymi trendami?

Każde dziecko co roku z niecierpliwością oczekuje na dzień swoich urodzin. Chce zaprosić przyjaciół, u których było na przyjęciu. Z biegiem czasu zmienia się tylko urodzinowa moda. Najważniejszy zaś jest oryginalny scenariusz imprezy, który sprawi, że dziecięce urodziny będą niepowtarzalne.

Uroczystości dziecięce urządza się teraz często poza domem. Modne jest robienie imprez dla maluchów w bawialniach i specjalnych miejscach dla najmłodszych. Popularne stało się huczne obchodzenie urodzin w salach imprezowych w parkach zabaw. Przyjęcia robione są też w McDonaldach, czy pizzeriach. Latem sprawdzają się zabawy piknikowe w parkach lub ogrodach. Jeśli istnieje taka możliwość można zrobić przyjęcie naszej pociechy np. w zoo, czy na plaży.

Rodzice mogą sami zaaranżować uroczystość, albo zlecić to zadanie wyspecjalizowanej firmie, która oferuje kompleksową obsługę imprez okolicznościowych. Wtedy wszystkim zajmą się profesjonaliści. Dla przykładu Kraina Zabawy Tęcza dysponuje ogromną powierzchnią sal do organizowania imprez okolicznościowych dla dzieci,  organizuje imprezy dla najmłodszych gwarantując kompleksową obsługę i zapewniając przeprowadzenie imprezy zgodnie z wszystkimi życzeniami klientów.

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Liczba scenariuszy przyjęcia urodzinowego dziecka jest nieograniczona. Fantazja podpowie nam, co wybrać. Możemy pokusić się o zorganizowanie imprezy w stylu rycerskiej biesiady i zafundować dzieciom pokaz walki na miecze i umiejętności rycerskich. Woje mogą snuć opowieści o tym, jak to onegdaj bywało, o średniowiecznych strojach i zwyczajach, a później poprowadzić biesiadników w dworskim korowodzie.

Imprezę urodzinową naszego dziecka możemy uatrakcyjnić pokazem sztuczek cyrkowych i klauna, seansem czarnej magii, lub prezentacją szalonego naukowca, który pokaże doświadczenia przyrodnicze. Zabawny animator, który przez cały czas trwania przyjęcia będzie prowadził gry, quizy, rebusy, kalambury i konkursy może również w niezwykle skuteczny sposób zająć małych gości. Rysowanie z zawiązanymi oczami, naśladowanie głosów zwierząt, czy bitwa na papierowe kule to tylko kilka pomysłów na rozkręcenie zabawy. Zaciekła walka w konkurencji najgłośniejszego krzyczenia i najszybszego biegania rozrusza nawet najspokojniejsze pociechy. Szczególnie jeśli do wygrania będą ciekawe nagrody. Dla każdego z najmłodszych gości możemy przygotować jakiś drobiazg lub maskę, czy znaczek.

Odpowiednią oprawę powinna stworzyć specjalnie dobrana dekoracja. Musimy podczas przygotowań spojrzeć oczami dziecka. Bajkowy świat solenizanta musi być w tym szczególnym dniu niezwykle kolorowy. Ale nie koniecznie. Może też być jednobarwny, jeśli zdecydujemy się urządzić np. Urodziny przez różowe okulary. Później już tylko oglądane fotografie i filmy będą nieustannie wywoływać uśmiech na naszych twarzach.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
artyurz
Czas publikacji:
piątek, 26 listopada 2010 16:47

Polecane wpisy